Zrcadlo do koupelny měděné včetně LED s dotykovým stmívačem ovál – Miral

Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 104523 Skutečné retro, které musíte mít, ale v multifunkční bundě! Miral je pěkné... více informací »
Zrcadlo do koupelny měděné včetně LED s dotykovým stmívačem ovál - Miral
11 999 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Professional Produkt číslo: 104523 Skutečné retro, které musíte mít, ale v multifunkční bundě! Miral je pěkné...

Výrobce: QAZQA Professional
Produkt číslo: 104523
Skutečné retro, které musíte mít, ale v multifunkční bundě! Miral je pěkné koupelnové zrcadlo, které má dotykový stmívač. Dotykem zrcátka si tak sami určíte jas zrcátka. Ráno vás tak nikdy nebude obtěžovat příliš jasným světlem. Miral je vyroben ze skla s hliníkem a má měděnou barvu. Má hloubku 3,8 cm, výšku 90 cm a délku 60 cm. Tento výrobek je dodáván včetně nevyměnitelného LED osvětlení (23,5 W), které vydrží v průměru 30 000 hodin hoření. Se světelným výkonem 2700 Kelvinů a 2397 lumenů je to skutečná elektrárna s funkčním světlem, ale je snadné jej ztlumit dotykovým stmívačem. Díky hodnotě IP IP44 je zrcadlo odolné proti stříkající vodě, ideální pro použití v koupelně! Do této Miral jsme úplně zamilovaní. Zcela unikátní produkt získáte již dnes na našich stránkách ve známé sekci nastenna svitidla. Najděte si další produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze! Populární značka pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží To není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další zboží od dodavatele . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Zrcadlo do koupelny měděné včetně LED s dotykovým stmívačem ovál - Miral jednoduše získáte na našich stránkách teď v akci. Ceny již od 10615.00 Kč 11 999 Kč.