Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem – Brescia Combi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98825 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby... více informací »
Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem - Brescia Combi
Značka: QAZQA
1 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98825 Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98825
Naše nástěnná lampa Brescia byla nyní rozšířena o připojení USB! Tato nástěnná lampa je dokonalá, aby dodala vaší zdi romantický vzhled. Jedná se o praktické a stylové nástěnné svítidlo ve zlaté barvě. Okouzlující nástěnná lampa je vyrobena tak, aby vám poskytla perfektní kombinaci osvětlení díky vestavěné lampě na čtení, kterou si můžete upravit podle svých představ. Čtecí lampa má integrovaný modul LED 2V. Můžete dokončit Bresciu světelným zdrojem s výbojkou E27 až 60 wattů. Poznámka: toto není zahrnuto, ale můžete si ho snadno objednat v našem internetovém obchodě. Tato Brescia se snadno používá díky tlačítkům zapnutí / vypnutí na montážní desce lampy. To umožňuje provozovat lampu a lampu na čtení samostatně. Má průměr 18 cm a celkovou výšku 42 cm. Bílé stínidlo v kombinaci se zlatem je skutečným poutačem, který nemůže být na místě! Perfektní jako světlo na čtení ve vaší ložnici!
Tento levný kus je k dostání mimo jiné tady na stránkách v rubrice nastenna svitidla. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu! Populární značka QAZQA může nabídnout kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Tento zlevněný produkt Zlaté nástěnné svítidlo USB s bílým odstínem - Brescia Combi od dodavatele zboží QAZQA je k dispozici na našich stránkách v akci. Ceny od 1 455 Kč.