Železniční systém s 10 místy, 1fázová černá – Jeana

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102494 Chcete poskytnout velký prostor praktickému funkčnímu světlu? Pak je pro vás 1fázová... více informací »
Železniční systém s 10 místy
Značka: QAZQA
13 435 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102494 Chcete poskytnout velký prostor praktickému funkčnímu světlu? Pak je pro vás 1fázová...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102494
Chcete poskytnout velký prostor praktickému funkčnímu světlu? Pak je pro vás 1fázová kolejnice Jeana ideální. Díky praktickým kolejnicovým bodům můžete svítit světlo přesně tam, kde chcete zvýraznit části místnosti. Super šikovný do kuchyně, obývacího pokoje, kanceláře nebo na výstavní prostor! Celková kolejnice má délku 500 cm a je vysoká 17 cm včetně kolejnicových skvrn. Doplňte tuto sadu o deset světelných zdrojů GU10. Nejsou zahrnuty, ale lze je snadno objednat na našich webových stránkách. Tyto lišty jsou také stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). S tímto jednofázovým lištovým systémem jsou všechny žárovky ovládány společně pomocí jednoho stmívače nebo nástěnného spínače. To znamená, že všechny lampy jsou tlumené nebo se zapínají / vypínají současně. Uděláte svůj interiér moderním s tímto elegantním systémem kolejnic?

Hodně žádaný kus Železniční systém s 10 místy, 1fázová černá - Jeana od známé kvalitní značky QAZQA lze sehnat zde opravdu levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 13 435 Kč.