Závěsný lustr Nowodvorski Katerina 5211 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591805461 Designový závěsný lustr Nowodvorski KATERINA je zhotoven z kvalitních materiálů - konstrukce z ABS... více informací »
Závěsný lustr Nowodvorski Katerina 5211 černá
Značka: Nowodvorski
1 248 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591805461 Designový závěsný lustr Nowodvorski KATERINA je zhotoven z kvalitních materiálů - konstrukce z ABS...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591805461
Designový závěsný lustr Nowodvorski KATERINA je zhotoven z kvalitních materiálů – konstrukce z ABS plastu a skleněných ověsků – krystalů. Lustr má rustikální tvary, na kterých jsou zavěšeny krystalky. Svítidlo je vhodné předěvším do stylových obývacích pokojů a ložnic. Lustr využívá jednu žárovku typu E27, max. 60 W. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento kvalitní a levný kousek máte možnost najít již dnes u nás zařazený v kategorii svítidla. Nyní můžete získat zcela nové kusy z této známé sekce na pár kliknutí! Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce další skvělé produkty značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento výjimečný kousek Závěsný lustr Nowodvorski Katerina 5211 černá od kvalitní společnosti Nowodvorski můžete koupit v naší online nabídce za skvělou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 248 Kč.