Závěsné svítidlo ocelové včetně LED 3-stupňové stmívatelné 3-světlo – Rondas

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104093 Moderní závěsná lampa Rondas se svými 3 světelnými kruhy poskytuje v místnosti krásný světelný efekt.... více informací »
Závěsné svítidlo ocelové včetně LED 3-stupňové stmívatelné 3-světlo - Rondas
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104093 Moderní závěsná lampa Rondas se svými 3 světelnými kruhy poskytuje v místnosti krásný světelný efekt....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104093
Moderní závěsná lampa Rondas se svými 3 světelnými kruhy poskytuje v místnosti krásný světelný efekt. Závěsné svítidlo je vyrobeno z plastu s hliníkem a ocelí. Rondas má délku 52 cm, šířku 43 cm a je výškově nastavitelný; minimálně 36 cm a maximálně 160 cm. Montážní deska má průměr 22 cm a výšku 4 cm. Šňůra má délku 150 cm. Kruhy mají nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 1260 lumenů a 2700 Kelvinů. Díky tomu je závěsná lampa skutečnou silou a poskytuje spoustu světla! S 3-stupňovým stmívačem je světlo stmívatelné, snadno to uděláte vlastním vypínačem na stěně. Závěsná lampa se skvěle hodí do kanceláře nebo nad jídelní stůl. Dodejte svému interiéru moderní šmrnc s Rondas! Tento velmi oblíbený kus Závěsné svítidlo ocelové včetně LED 3-stupňové stmívatelné 3-světlo najdete aktuálně tady u nás zařazený v kategorii zavesna svitidla. Najděte si ještě další zboží ze zmíněné rubriky v akci! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více kousků od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední dodavatel QAZQA svým zákazníkům dodává top sortiment. Podívejte se sami.

Tento unikátní výrobek Závěsné svítidlo ocelové včetně LED 3-stupňové stmívatelné 3-světlo - Rondas od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA pořídíte bezpečně online za výhodné peníze! Momentálně v akci za 3 079 Kč.