Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD 9734 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586117542 Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD je vhodné do všech obytných prostor, jak do klasických, tak i do... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD 9734 černá
Značka: Nowodvorski
3 697 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586117542 Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD je vhodné do všech obytných prostor, jak do klasických, tak i do...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 586117542
Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD je vhodné do všech obytných prostor, jak do klasických, tak i do moderních interiérů. Světlo je zhotoveno z kvalitní kovu s moderní matnou povrchovou úpravou. Lustr je osazen 9x objímkou E27 – velký závit, žárovky nejsou součástí balení. TIP: K tomuto svítidlu se ideálně hodí žárovky LED Vintage které najdete v naší nabídce.
Unikátní a žádaný kousek dostanete přímo na webu zařazený v rubrice svítidla! Podívejte se na akční kousky z této kategorie za výborné peníze! U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Nowodvorski vyrábí top výrobky.

Velmi žádaný produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski ROD 9734 černá s pečetí kvality od značky Nowodvorski dostanete již dnes téměř zdarma. Pouze nyní za 3 697 Kč.