Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7826 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320927 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7826 bílá
Značka: Nowodvorski
2 440 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320927 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320927
Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Kabely svítidla jsou jednoduše spuštěny a poté zavěšeny za háky, které namontujete do stropu – tyto háky jsou součástí balení. Díky těmto hákům si můžete svítidlo přizpůsobit podle výšky stropu nebo podle velikosti místnosti. Do tohoto světla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky, které oživí celkový vzhled (tyto žárovky najdete v souvisejících produktech níže).
Unikátní a žádaný produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE máte možnost nakoupit teď na našem webu zařazený v rubrice svítidla! Nyní si můžete vybrat unikátní výrobky z této známé sekce za super peníze. Tato vyjímečná značka Nowodvorski dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty. To není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce další prověřené kousky od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7826 bílá od skvělé značky Nowodvorski jednoduše získáte v naší nabídce za nejnižší cenu. Výhodně za 2 440 Kč.