Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7825 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320931 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7825 černá
Značka: Nowodvorski
2 440 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320931 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320931
Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Kabely svítidla jsou jednoduše spuštěny a poté zavěšeny za háky, které namontujete do stropu – tyto háky jsou součástí balení. Díky těmto hákům si můžete svítidlo přizpůsobit podle výšky stropu nebo podle velikosti místnosti. Do tohoto světla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky, které oživí celkový vzhled (tyto žárovky najdete v souvisejících produktech níže). Kvalitní a levný výrobek lze zakoupit aktuálně tady na stránkách zařazený v kategorii svítidla! Mrkněte na ještě další zboží z této kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další skvělé produkty značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7825 černá od značky s dobrým jménem Nowodvorski jednoduše získáte zde nyní za super peníze! Právě nyní za skvělou cenu 2 440 Kč.