Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7608 černo-zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320935 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7608 černo-zlatá
Značka: Nowodvorski
3 571 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320935 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320935
Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Kabely svítidla jsou jednoduše spuštěny a poté zavěšeny za háky, které namontujete do stropu – tyto háky jsou součástí balení. Díky těmto hákům si můžete svítidlo přizpůsobit podle výšky stropu nebo podle velikosti místnosti. Do tohoto světla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky, které oživí celkový vzhled (tyto žárovky najdete v souvisejících produktech níže). Akční produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7608 máte možnost najít nyní tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii svítidla! Nyní můžete najít oblíbené zboží ve zmíněné rubrice za zcela nejnižší cenu! To ale však není vše, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více produktů od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Nowodvorski má vysoce kvalitní zboží. A tady je důkaz.

Hodně povedený výrobek Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE V 7608 černo-zlatá od dodavatele kvalitních produktů Nowodvorski lze sehnat právě pořád výhodně! Nabídka již od 3 571 Kč.