Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7824 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320917 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7824 bílá
Značka: Nowodvorski
2 157 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320917 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320917
Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Kabely svítidla jsou jednoduše spuštěny a poté zavěšeny za háky, které namontujete do stropu – tyto háky jsou součástí balení. Díky těmto hákům si můžete svítidlo přizpůsobit podle výšky stropu nebo podle velikosti místnosti. Do tohoto světla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky, které oživí celkový vzhled (tyto žárovky najdete v souvisejících produktech níže). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Nový kousek můžete získat v pohodě tady a teď na našem webu v rubrice svítidla. Nyní si můžete vybrat parádní kusy z této známé rubriky za super peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem další kvalitní zboží od výrobce Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní kousek Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7824 bílá od známé společnosti Nowodvorski jde sehnat právě za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte za 2 157 Kč.