Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7610 černo-zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320921 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných... více informací »
Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7610 černo-zlatá
Značka: Nowodvorski
3 187 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320921 Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320921
Závěsné svítidlo Nowodvorski z nové produktové řady MORE EYE, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Kabely svítidla jsou jednoduše spuštěny a poté zavěšeny za háky, které namontujete do stropu – tyto háky jsou součástí balení. Díky těmto hákům si můžete svítidlo přizpůsobit podle výšky stropu nebo podle velikosti místnosti. Do tohoto světla Vám rádi doporučíme LED žárovky z naší nabídky, které oživí celkový vzhled (tyto žárovky najdete v souvisejících produktech níže).Velmi oblíbený produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV je k dostání mimo jiné na našich stránkách v populární rubrice svítidla. Získejte ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce však také další zboží od značky Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Nowodvorski vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.

Tento akční produkt Závěsné svítidlo Nowodvorski MORE EYE IV 7610 černo-zlatá od top značky Nowodvorski snadno seženete u nás za příznivou cenu! Momentálně v akci za 3 187 Kč.