Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER VI 6492 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320865 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER VI 6492 bílá
Značka: Nowodvorski
5 768 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320865 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320865
Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Díky vertikálně otočným hlavicím můžete světlo nasměrovat tam, kam potřebujete (stejně tak lze pohybovat se samotnými tyčemi). Svítidlo je dodáváno bez žárovek, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE.
Tento kvalitní produkt naleznete právě nyní tu zařazený v sekci svítidla. Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této oblíbené kategorie za příznivou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! U nás totiž najdete další prověřené produkty značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Nowodvorski má na skladě skvělý sortiment

Velmi oblíbený produkt Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER VI 6492 bílá od přední značky Nowodvorski je k dispozici právě teď téměř zdarma. Levně za 5 768 Kč.