Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6504 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320861 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6504 černá
Značka: Nowodvorski
2 788 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320861 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320861
Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Díky vertikálně otočným hlavicím můžete světlo nasměrovat tam, kam potřebujete (stejně tak lze pohybovat se samotnými tyčemi). Svítidlo je dodáváno bez žárovek, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE.

Velmi žádaný výrobek Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6504 černá originál od výrobce Nowodvorski lze koupit právě teď v nabídce skutečně levně. Nyní pořídíte jen za 2 788 Kč.