Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6491 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320855 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6491 bílá
Značka: Nowodvorski
2 788 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 591320855 Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 591320855
Závěsné svítidlo na tyči EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Díky vertikálně otočným hlavicím můžete světlo nasměrovat tam, kam potřebujete (stejně tak lze pohybovat se samotnými tyčemi). Svítidlo je dodáváno bez žárovek, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE.
Nejprodávanější výrobek Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6491 dostanete přímo tu na stránkách umístěný v kategorii svítidla. Najděte si ostatní produkty ve zmiňované sekci snadno online!

Tento oblíbený výrobek Závěsné svítidlo na tyči Nowodvorski EYE SUPER III 6491 bílá od dodavatele kvalitních produktů Nowodvorski snadno seženete tady teď za výhodnou cenu. Za bezkonkureční cenu 2 788 Kč.