Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 8914 zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631793 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 8914 zlatá
Značka: Nowodvorski
1 328 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631793 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580631793
Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Svítidlo je dodáváno bez žárovky, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE. Ve slevě kousek jde koupit rovněž na stránkách v populární sekci svítidla! Najděte si ještě jiné kusy z této rubriky z pohodlí domova.

Tento velmi oblíbený produkt Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 8914 zlatá od dodavatele zboží Nowodvorski pohodlně pořídíte bezpečně online za výhodnou cenu! Zrovna nyní za cenu 1 328 Kč.