Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 5398 grafit

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580211064 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 5398 grafit
Značka: Nowodvorski
874 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580211064 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580211064
Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Svítidlo je dodáváno bez žárovky, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE.Nový výrobek Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski seženete bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci svítidla. Získejte další produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze! Oblíbený výrobce Nowodvorski dlouhodobě nabízí špičkové zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! To ovšem není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce další prověřené zboží od značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený produkt Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE M 5398 grafit od skvělé a známé značky Nowodvorski máte možnost koupit v naší online nabídce za super peníze! Právě nyní za 874 Kč.