Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE III 7862 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631809 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné... více informací »
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE III 7862 černá
Značka: Nowodvorski
2 535 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 580631809 Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití - je vhodné...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 580631809
Závěsné svítidlo na lanku EYE od experta na svítidla Nowodvorski má široké využití – je vhodné pro osvětlení chodeb, kuchyní, obývacích pokojů atd. Použitým materiálem je lakovaná ocel. Svítidlo je dodáváno bez žárovky, my Vám však rádi doporučíme úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i velké množství dalších světel ze stejné série EYE.
Hodně povedený kousek Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE III 7862 černá jde koupit mimo jiné tu v oblíbené rubrice svítidla! Nyní si můžete vybrat ostatní produkty ve zmiňované sekci snadno online! V očích zákazníků populární značka Nowodvorski pro své zákazníky prodává špičkový sortiment

Velmi prodávaný produkt Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski EYE III 7862 černá od společnosti s dlouholetou tradicí Nowodvorski jednoduše můžete pořídit momentálně v naši nabídce se slevou. Zrovna nyní za cenu 2 535 Kč.