Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7617 stříbrná M

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324269 Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze... více informací »
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7617 stříbrná M
Značka: Nowodvorski
10 102 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324269 Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 607324269
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Konstrukce svítidla je zhotovena z kvalitní lakované oceli, stínidlo je tvořeno několika skleněnými krystaly, které dodají svítidlu luxusní vzhled. Délku lanka lze zkrátit dle potřeby. Toto svítidlo je součástí celé série moderních svítidel CRISTAL. Lustr je osazen devíti objímkami E14 (malý závit) s max. výkonem 9×60 W.
Super produkt Závěsné svítidlo na lanku lze nakoupit taky tu umístěný v sekci svítidla! Nyní můžete získat unikátní kusy z této sekce snadno online. Mezi zákazníky oblíbená značka Nowodvorski vám poskytuje vysoce kvalitní výrobky. A tady je důkaz!

Zlevněný kus Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7617 stříbrná M od výrobce s dlouholetou historií Nowodvorski pořídíte zde trvale výhodně. Právě teď jen za 10 102 Kč.