Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7615 stříbrná L

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324292 Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze... více informací »
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7615 stříbrná L
Značka: Nowodvorski
16 165 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 607324292 Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 607324292
Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski z nové produktové řady CRISTAL, která vychází ze současných trendů v osvětlení. Konstrukce svítidla je zhotovena z kvalitní lakované oceli, stínidlo je tvořeno několika skleněnými krystaly, které dodají svítidlu luxusní vzhled. Délku lanka lze zkrátit dle potřeby. Toto svítidlo je součástí celé série moderních svítidel CRISTAL. Lustr je osazen devíti objímkami E14 (malý závit) s max. výkonem 9×60 W.
Kvalitní kousek je k dispozici pohodlně tady u nás zařazený v sekci svítidla. Najděte si ostatní výrobky z této sekce za parádní cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více produktů značky Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Nowodvorski pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Žádaný výrobek Závěsné svítidlo na lanku Nowodvorski CRISTAL 7615 stříbrná L od společnosti Nowodvorski lze nakoupit aktuálně levně! V současnosti za 16 165 Kč.