Závěsná lampa z oceli se skleněnou deskou včetně LED s dotykovým stmívačem – Platina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92033 Velmi elegantní moderní závěsná lampa v kombinaci kovu s krásně tvarovaným sklem a... více informací »
Závěsná lampa z oceli se skleněnou deskou včetně LED s dotykovým stmívačem - Platina
Značka: QAZQA
2 879 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92033 Velmi elegantní moderní závěsná lampa v kombinaci kovu s krásně tvarovaným sklem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92033
Velmi elegantní moderní závěsná lampa v kombinaci kovu s krásně tvarovaným sklem a čtyřmi velmi silnými nevyměnitelnými LED moduly (1280 lumenů a 3000 Kelvinů). Sklo má matný středový kousek a vypadá to velmi luxusně. Lampa se perfektně hodí nad jídelní stůl v obývacím pokoji nebo kuchyni. Je stmívatelné pro vytvoření dokonalé atmosféry. Tuto závěsnou lampu můžete ztlumit pomocí dotykového stmívače na boku lampy. Lampa má výšku 150 cm, délku 85 cm a šířku 7 cm. Montážní deska má délku 30 cm a šířku 5,5 cm. Kabel má délku 140 cm, kterou můžete při instalaci zkrátit. Na Platinum je opravdu pohled!
Unikátní a oblíbený produkt Závěsná lampa z oceli se skleněnou deskou včetně LED s dotykovým stmívačem – Platina máte možnost sehnat ještě tady u nás v rubrice zavesna svitidla! Nyní si můžete vybrat oblíbené kousky ve zmiňované rubrice za výborné peníze. Tato vyjímečná značka QAZQA dlouhodobě dodává špičkové produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Velmi žádaný produkt Závěsná lampa z oceli se skleněnou deskou včetně LED s dotykovým stmívačem - Platina od společnosti s výborným jménem QAZQA jde získat na našich stránkách teď právě ve slevě! Ve skvělé akci za 2 879 Kč.