Závěsná lampa tmavě šedá včetně LED s dálkovým ovládáním – Casper

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105143 Váš moderní interiér se neobejde bez závěsné lampy Casper. Skvěle se hodí nad... více informací »
Závěsná lampa tmavě šedá včetně LED s dálkovým ovládáním - Casper
Značka: Paul Neuhaus
6 659 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105143 Váš moderní interiér se neobejde bez závěsné lampy Casper. Skvěle se hodí nad...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105143
Váš moderní interiér se neobejde bez závěsné lampy Casper. Skvěle se hodí nad jídelní stůl, konferenční stolek nebo do ložnice. Díky elegantnímu designu je velmi nadčasový, stejně jako jeho tmavě šedá barva. Casper je vyroben z hliníku s ocelí. Má délku 121,5 cm, šířku 6 cm a je výškově nastavitelný; minimálně 45 cm a maximálně 120 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 45 cm a šířku 6 cm. Stínidlo má výšku 8 cm, délku 121,5 cm a šířku 0,5 cm. Závěsné svítidlo má integrované LED osvětlení. Má světelný výkon 2280 lumenů a 2 700-5 000 Kelvinů. To dává lampě hodně teplého až bílého světla. Jas a barvu světla lze nastavit pomocí dodaného dálkového ovladače. Sami si tak určíte požadovanou atmosféru v místnosti. V průměru LED vydrží 25 000 hodin svícení. Tato lampa je tak krásná, že světlo svítí nahoru i dolů, protože závěsná lampa má dva světelné body. Mohl by váš interiér využít nějakou atmosféru? Pak jděte na závěsnou lampu Casper!

Tento oblíbený produkt Závěsná lampa tmavě šedá včetně LED s dálkovým ovládáním - Casper od společnosti s výborným jménem Paul Neuhaus snadno naleznete právě teď u nás za rozumné peníze. Nyní za 6 659 Kč.