Závěsná lampa s velurovými odstíny růžové se zlatem 20cm – Combi 3 Deluxe

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99156 Hledáte ideální kombinaci mezi jedinečným a nadčasovým? Pak je tento Combi přesně to, co... více informací »
Závěsná lampa s velurovými odstíny růžové se zlatem 20cm - Combi 3 Deluxe
Značka: QAZQA
2 569 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99156 Hledáte ideální kombinaci mezi jedinečným a nadčasovým? Pak je tento Combi přesně to, co...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99156
Hledáte ideální kombinaci mezi jedinečným a nadčasovým? Pak je tento Combi přesně to, co hledáte. Velmi stylová závěsná lampa. Tři sametové stínidla v měkké růžové barvě působí na váš interiér hřejivě. Doplňte svůj obývací pokoj, kuchyň nebo jídelnu touto závěsnou lampou. Vyberte si tři pěkné zdroje světla (vhodné pro svítidlo E27), každý o výkonu max. 40 W. Tato lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, aby byla večer mimořádně útulná. Je také nastavitelná na výšku: maximální výška 125 cm a minimální 85 cm. Určete tedy výšku své jedinečné závěsné lampy sami! Hodně žádaný produkt Závěsná lampa s velurovými odstíny růžové se zlatem 20cm – je k sehnání ještě tady a teď na našem webu zařazený v rubrice zavesna svitidla. Vyhledejte si ještě podobné produkty z této kategorie za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další prověřené kousky od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel QAZQA vás obohatí o velmi kvalitní produkty..

Tento kvalitní a žádaný produkt Závěsná lampa s velurovými odstíny růžové se zlatem 20cm - Combi 3 Deluxe od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA lze zakoupit v naší nabídce v bezva akci! Nyní za 2 569 Kč.