Závěsná lampa ocelová se stínidlem 35 cm nastavitelná taupe – Blitz I.

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95075 Elegantní moderní kovový přívěsek se stínidlem v taupe barvě. Díky základnímu designu... více informací »
Závěsná lampa ocelová se stínidlem 35 cm nastavitelná taupe - Blitz I.
Značka: QAZQA
1 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95075 Elegantní moderní kovový přívěsek se stínidlem v taupe barvě. Díky základnímu designu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95075
Elegantní moderní kovový přívěsek se stínidlem v taupe barvě. Díky základnímu designu lze závěsnou lampu snadno kombinovat s různými styly bydlení. Ideální lampa, když světelný bod není přesně na požadovaném místě například nad jídelním stolem. Tuto lampu mohou nekonečně tvořit části, které lze zavěsit na tři místa. Pevné spojovací části proto zajišťují, že požadovaný tvar zůstane, jakmile jej nastavíte do požadovaného tvaru. Ideální pro místa, kde světelný bod není přesně nad stolem. Přívěsek lze také otočit o 350 °. Závěsná lampa Blitz 1 má velké svítidlo E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Dále má výšku 135 cm, průměr stínidla je 35 cm. Jděte nadčasově pomocí závěsného světla Blitz I.
Ve slevě tento produkt Závěsná lampa ocelová se stínidlem 35 cm nastavitelná lze nakoupit nyní tady na našem webu umístěný v kategorii zavesna svitidla! Nyní získáte vyjímečné kusy z této sekce v akci!

Tento levný kousek Závěsná lampa ocelová se stínidlem 35 cm nastavitelná taupe - Blitz I. od skvělé značky QAZQA můžete koupit právě skutečně levně! Ceny již od 1 809 Kč.