Závěsná lampa černá se zlatem vč. LED 3stupňové stmívatelné – Sjaak

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103832 Závěsná lampa Sjaak je moderní závěsná lampa. Jednoduchý design, ale díky své... více informací »
Závěsná lampa černá se zlatem vč. LED 3stupňové stmívatelné - Sjaak
Značka: MTK Leuchten
6 409 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103832 Závěsná lampa Sjaak je moderní závěsná lampa. Jednoduchý design, ale díky své...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103832
Závěsná lampa Sjaak je moderní závěsná lampa. Jednoduchý design, ale díky své barvě je velmi moderní a jeho zlatý interiér z něj činí atraktivní lampu! Je vyroben z hliníku a v černé barvě se zlatem. Závěsná lampa má délku 105 cm a šířku 10 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 34 cm a maximálně 155 cm. Šňůra má délku 141 cm. Montážní deska má výšku 4 cm, délku 34 a šířku 10 cm. Stínidlo má výšku 10 cm, délku 105 a šířku 10 cm. Sjaak má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 3600 lumenů a 2700 Kelvinů. Díky tomu má lampa hodně teplého světla. LED diodu lze stmívat pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní spínač světla, jakmile získáte 100% (plné) světlo, podruhé získáte 60% světla. A potřetí získáte 30% (atmosférického) světla. Závěsná lampa vydrží v průměru 40 000 hodin hoření. Sjaak je díky své barvě moderní, a proto poskytuje stylový prostor. Tato závěsná lampa by neměla chybět ve vašem obývacím pokoji, kanceláři nebo jídelně. Šátek je to, co hledáte! Ve slevě tento kus Závěsná lampa černá se zlatem je k získání právě nyní na webu v oblíbené sekci zavesna svitidla. Nyní můžete najít unikátní kousky z této populární rubriky za super cenu.

Tento velmi oblíbený produkt Závěsná lampa černá se zlatem vč. LED 3stupňové stmívatelné - Sjaak s osvědčenou značkou MTK Leuchten snadno můžete sehnat zrovna dnes za rozumné peníze! Na našich stránkách za 6 409 Kč.