Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 60 cm – Hoodi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94876 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato... více informací »
Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 60 cm - Hoodi
Značka: QAZQA
3 489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94876 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94876
Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato závěsná lampa Hoodi ideální pro vás! Díky svému černému odstínu s krásným mosazným interiérem je skutečným poutačem. Tato lampa hladce zapadá do trendu životního stylu Raw Urban, kde jsou průmyslové vzory ústředním bodem. Lampa má výšku 145 cm. Stínidlo má průměr 60 cm a výšku 40 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm a výšku 3 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W), stále je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pořiďte si nyní tuto krásnou lampu a dodejte svému interiéru atmosféru atmosféry, kterou potřebuje.

Velmi oblíbený produkt Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 60 cm - Hoodi od spolehlivého výrobce QAZQA snadno můžete sehnat v naší online nabídce skutečně výhodně! Právě teď jen za 3 489 Kč.