Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 40 cm – Hoodi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94874 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato... více informací »
Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 40 cm - Hoodi
Značka: QAZQA
1 725 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94874 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94874
Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato závěsná lampa Hoodi ideální pro vás! Díky svému černému odstínu s krásným mosazným interiérem je skutečným poutačem. Tato lampa hladce zapadá do trendu životního stylu Raw Urban, kde jsou průmyslové vzory ústředním bodem. Lampa má výšku 140 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 32 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W), stále je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pořiďte si nyní tuto krásnou lampu a dodejte svému interiéru atmosféru atmosféry, kterou potřebuje.

Velmi žádaný kus Závěsná lampa černá s mosazí uvnitř 40 cm - Hoodi od kvalitní společnosti QAZQA dostanete na našich stránkách extra výhodně! Aktuálně za super cenu 1 725 Kč.