Závěsná lampa černá čtyřstupňová stmívatelná včetně LED s dotykovým stmívačem – Oganda

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98268 Hledáte něco jedinečného? Pak je tato černá Oganda určitě pro vás. Závěsná... více informací »
Závěsná lampa černá čtyřstupňová stmívatelná včetně LED s dotykovým stmívačem - Oganda
Značka: Trio Leuchten
3 020 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98268 Hledáte něco jedinečného? Pak je tato černá Oganda určitě pro vás. Závěsná...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98268
Hledáte něco jedinečného? Pak je tato černá Oganda určitě pro vás. Závěsná lampa se skvěle hodí do vaší kanceláře nad stůl. Má výšku 150 cm a délku 100 cm. Montážní deska má délku 32 cm a šířku 6 cm. Oganda má ve svítidle nevyměnitelné LED. Pěkný doplněk: lampa je stmívatelná v barvě světla: od 3000 Kelvinů do 6000 Kelvinů. Oganda je tedy ideální lampa pro práci. Tuto závěsnou lampu můžete ztlumit dotykovým stmívačem na svítidle, super šikovné! Doplňte svůj stůl touto závěsnou lampou.Unikátní a oblíbený produkt naleznete prostě tu zařazený v rubrice zavesna svitidla. Nyní pořídíte akční produkty z této známé sekce za příznivou cenu! Tato značka Trio Leuchten má v nabídce skvělé produkty . Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Akční produkt Závěsná lampa černá čtyřstupňová stmívatelná včetně LED s dotykovým stmívačem - Oganda s osvědčenou značkou Trio Leuchten je k dispozici u nás právě za parádní cenu. V akci za 3 020 Kč.