Závěsná lampa bílá s modrým odstínem 50 cm – Combi 1

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97051 Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s krásným světle modrým odstínem.... více informací »
Závěsná lampa bílá s modrým odstínem 50 cm - Combi 1
Značka: QAZQA
869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97051 Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s krásným světle modrým odstínem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97051
Jednoduchá a stylová závěsná lampa v bílé barvě s krásným světle modrým odstínem. Tato kombinace vytváří doma příjemnou atmosféru! Dokonale prostorově úsporný, ideální pro osvětlení chodby, ložnice nebo obývacího pokoje. Lampa má výšku 142,5 cm. Stínidlo má průměr 50 cm. Doplňte svůj Combi 1 o světelný zdroj E27 (max. 60 W). Lampu můžete také ztlumit externím stmívačem. Vytvořte ve svém interiéru skutečnou atmosféru s touto závěsnou lampou!
Neodolatelný produkt Závěsná lampa bílá s modrým odstínem 50 cm – Combi 1 máte možnost nakoupit snadno tady u nás v sekci zavesna svitidla. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této kategorie v akci. To ovšem není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další kvalitní kousky od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Závěsná lampa bílá s modrým odstínem 50 cm - Combi 1 od dodavatele s dlouholetou historií QAZQA jednoduše seženete u nás nyní opravdu výhodně. Stojí teď u nás 869 Kč.