Závěsná lampa Art Deco černá 3světelná s kouřovým sklem – Busa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104348 Pro luxusní vzhled a více atmosféry ve vašem interiéru byste měli jít na závěsnou lampu Busa! Díky efektu... více informací »
Závěsná lampa Art Deco černá 3světelná s kouřovým sklem - Busa
Značka: QAZQA
3 699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104348 Pro luxusní vzhled a více atmosféry ve vašem interiéru byste měli jít na závěsnou lampu Busa! Díky efektu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104348
Pro luxusní vzhled a více atmosféry ve vašem interiéru byste měli jít na závěsnou lampu Busa! Díky efektu kouřového skla vydává lampa teplé a tajemné světlo. Velmi stylový je také tvar skleněných stínidel. Busa je vyrobena ze skla s ocelí a zakončena černou barvou. Má délku 100 cm, šířku 21 cm a je výškově nastavitelná; minimálně 46 cm a maximálně 142 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 100 cm a šířku 8 cm. Šňůra má délku 126 cm. Skleněná stínítka mají každý průměr 21 cm a výšku 13,5 cm. Busu doplníte 3 světelnými zdroji, které mají svítidlo E27 (max. 25 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Jen si pomyslete, jak krásně by Busa vypadala nad jídelním stolem. Dodejte svému interiéru více atmosféry s Busou!
Zajímavý produkt Závěsná lampa Art Deco černá 3světelná s kouřovým sklem – Busa naleznete nyní u nás ve známé rubrice zavesna svitidla! Nyní můžete koupit oblíbené produkty ve zmiňované kategorii snadno online. Významný výrobce QAZQA má k dispozici velmi kvalitní sortiment

Vysoce kvalitní produkt Závěsná lampa Art Deco černá 3světelná s kouřovým sklem - Busa od dodavatele zboží QAZQA k dostání právě nyní za akční cenu! Akční cena 3 699 Kč.