Zapuštěný bodový bílý otočný a sklopný rám – Oneon 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95761 Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo, dokončeno v nadčasové bílé barvě!... více informací »
Zapuštěný bodový bílý otočný a sklopný rám - Oneon 2
Značka: QAZQA
1 419 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95761 Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo, dokončeno v nadčasové bílé barvě!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95761
Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo, dokončeno v nadčasové bílé barvě! Toto svítidlo je bez ořezu, což znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj, takže jej můžete dokonale a bez hranic integrovat do svého stropu. Zdá se, že strop pokračuje a osvětlení je součástí celku. Skvrna má délku 18,8 cm a šířku 8,8 cm. Rám namontujete na sádrokarton. Toto je nastavitelné a může být předem nastaveno na správnou tloušťku vrstvy omítky tak, aby hrana byla v jedné rovině s omítkou. Rámeček lze také namontovat až 3 cm mimo strop. Dávej pozor! Výška rámu instuc je 10 cm. Když je to hotové, můžete snadno zacvaknout svítidlo dovnitř a poté dva světelné zdroje GU10 s maximálním výkonem 50 W (stále je nutné je objednat zvlášť). Tyto dva světelné zdroje lze sklopit samostatně. Můžete se tedy sami rozhodnout, kam světlo svítí. A pokud se chcete večer dobře pobavit, můžete tato místa ztlumit také externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Perfektní místo pro základní osvětlení v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni!

Tento velmi oblíbený produkt Zapuštěný bodový bílý otočný a sklopný rám - Oneon 2 od dodavatele s dobrým jménem QAZQA snadno můžete sehnat tady teď extra výhodně! Nyní nakoupíte za 1 419 Kč.