Zapuštěné bodové sklopné ocelové – Edu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 44885 Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm.... více informací »
Zapuštěné bodové sklopné ocelové - Edu
Značka: QAZQA
209 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 44885 Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 44885
Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm. Instalační průměr je 7,4 cm a hloubka instalace je 11 cm. Toto zapuštěné bodové svítidlo je vyrobeno z hliníku v chromové barvě a má luxusní kvalitní vzhled. Zapuštěné místo má tvarovku GU10. Se světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W to můžete dokončit. Příjemnou výhodou tohoto zapuštěného svítidla je to, že jej lze naklonit: osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Edu je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Dodáváno s upínacími pružinami! Jednoduchý, ale oh tak stylový ve vašem stropě tento Edu.
Tento žádaný produkt Zapuštěné bodové sklopné ocelové – je k získání pohodlně na stránkách ve známé sekci podhledove svetlo. Nyní můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí. Přední výrobce QAZQA prodává skvělé produkty. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další zboží od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Exkluzivní produkt Zapuštěné bodové sklopné ocelové - Edu od společnosti QAZQA pohodlně nakoupíte aktuálně za rozumné peníze! Na našich stránkách za 209 Kč.