Zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 – Blanca

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103276 Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní... více informací »
Zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 - Blanca
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103276 Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103276
Elegantní a moderní zapuštěné místo s vestavěným energeticky účinným LED osvětlením. Perfektní zapuštěné místo pro venkovní použití, částečně kvůli hodnotě IP IP65. Můžete jej také umístit do koupelny, protože je ideálním místem pro základní osvětlení. Bod má průměr 9 cm. Instalační rozměry: hloubka 5,5 cm a průměr 7 cm. Lampa poskytuje teplé bílé světlo 350 lumenů a 2700 Kelvinů. Bod je stmívatelný pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když jednou stisknete vlastní spínač světel, získáte 100% (úplné) světlo. Podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (atmosférické) světlo. Tímto způsobem vždy používáte příjemnou intenzitu světla. Hledáte nadčasové zapuštěné místo? Jděte na Blancu!Často hledaný produkt Zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné najdete bez obtíží tu na našem webu umístěný v kategorii podhledove svetlo. Nyní koupíte podobné zboží z této populární sekce za parádní cenu! Známý dodavatel QAZQA vyrábí kvalitní produkty. A to ještě není vše.

Tento exkluzivní výrobek Zapuštěné bodové černé včetně LED 3stupňové stmívatelné IP65 - Blanca od značky s dlouholetou historií QAZQA je k dostání zde teď právě výhodně. Produkt nakoupíte teď u nás za 235 Kč.