Zapuštěné bodové černé otočné a sklopné – Ude Honey

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102817 Hledáte zapuštěné místo s luxusním a stylovým designem? Možná, že zapuštěné místo... více informací »
Zapuštěné bodové černé otočné a sklopné - Ude Honey
Značka: QAZQA
259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102817 Hledáte zapuštěné místo s luxusním a stylovým designem? Možná, že zapuštěné místo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102817
Hledáte zapuštěné místo s luxusním a stylovým designem? Možná, že zapuštěné místo Ude Honey je něco pro vás! Díky použití hliníku a černé povrchové úpravy je Ude Honey ideální do každého interiéru. Perfektní reflektor jako základní osvětlení v kuchyni nad ostrovem na vaření, v obývacím pokoji nebo například v hale. Skvrna má průměr 8,2 cm a výšku 9 cm. Instalační hloubka je 10 cm a průměr instalace je 6,8 cm. Ude Honey je dodáván s upínacími pružinami. Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o max. 50 W (světelný zdroj není součástí dodávky). Chcete si večer vytvořit útulnou atmosféru? To je také snadno možné pomocí stmívání Ude Honey pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Je také sklopný, takže si můžete vybrat, kde světlo svítí. Velmi šikovný! Jděte si doma s nadčasovým výrobcem nálad s tímto stropním bodem.
Tento vynikající produkt Zapuštěné bodové černé otočné a sklopné – Ude Honey pořídíte taky tady a teď na našich stránkách v sekci podhledove svetlo! Prozkoumejte ještě ostatní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu.

Exkluzivní kus Zapuštěné bodové černé otočné a sklopné - Ude Honey jednoduše můžete najít zde nyní ve slevě. Cena již od 385.00 korun. 259 Kč.