Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí třísvětlové svítidlo – Oneon 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97736 Náš Oneon Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto svítidlo je bez ořezu, což znamená, že kolem... více informací »
Zapuštěné bodové černé
Značka: QAZQA
855 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97736 Náš Oneon Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto svítidlo je bez ořezu, což znamená, že kolem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97736
Náš Oneon Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto svítidlo je bez ořezu, což znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj, takže jej můžete dokonale a bez hranic integrovat do svého stropu. Zdá se, že strop pokračuje a osvětlení je součástí celku. skvrna má délku 26,9 cm a šířku 8,8 cm. Rám namontujete na sádrokarton. Toto je nastavitelné a může být předem nastaveno na správnou tloušťku vrstvy omítky tak, aby hrana byla v jedné rovině s omítkou. Rámeček lze také namontovat až 3 cm mimo strop. Dávej pozor! Výška rámu instuc je 10 cm. Když je to hotové, můžete snadno zacvaknout svítidlo dovnitř a poté tři světelné zdroje GU10 s maximálním výkonem 50 W (stále je nutné je objednat zvlášť). Tyto tři světelné zdroje lze sklopit samostatně. Můžete se tedy sami rozhodnout, kam světlo svítí. A pokud se chcete večer dobře pobavit, můžete tato místa ztlumit také externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Toto zapuštěné místo je vyrobeno v černé barvě, což poskytuje pěkný kontrast mezi stropem a osvětlením. Perfektní místo pro základní osvětlení v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni!
Ve slevě produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí třísvětlové svítidlo – Oneon 3 jde sehnat bezprostředně na webu umístěný v rubrice podhledove svetlo. Připravili jsme pro vás parádní zboží z této známé kategorie za akční cenu. Oblíbený dodavatel QAZQA dodává top výrobky

Tento zlevněný výrobek Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí třísvětlové svítidlo - Oneon 3 od známé kvalitní značky QAZQA máte možnost sehnat zde teď právě skutečně výhodně. Za bezkonkureční cenu 855 Kč.