Zapuštěné bodové černé 2-světlo GU10 AR111 Trimless – Oneon Honey

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102814 Nadčasový must-have doma, náš Oneon Honey. Stylové místo v elegantní černé barvě. Má délku 29,9 cm a... více informací »
Zapuštěné bodové černé 2-světlo GU10 AR111 Trimless - Oneon Honey
Značka: QAZQA
1 785 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102814 Nadčasový must-have doma, náš Oneon Honey. Stylové místo v elegantní černé barvě. Má délku 29,9 cm a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102814
Nadčasový must-have doma, náš Oneon Honey. Stylové místo v elegantní černé barvě. Má délku 29,9 cm a šířku 15,6 cm. Výška je 10,8 cm. Instalační rozměry tohoto místa: hloubka 12,5 cm, délka 30 cm a šířka 15,7 cm. Svítidlo je bez ořezu. To znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj a že jej můžete používat dokonale a bez okrajů ve stropě gyproc nebo ve štukovém stropu. Svítidlo je zcela zapuštěno do stropu, takže osvětlení pokračuje plynule a krásně. Skvrny lze sklopit odděleně od sebe; tak si vyberte, kde chcete své světlo. Ideální v kuchyni nad ostrovem na vaření nebo v obývacím pokoji. Věnujte pozornost tomuto Oneon spotu: do stropního reflektoru se vejdou dva světelné zdroje GU10 AR111 s max. 50 Watt. Nezapomeňte si je tedy objednat zvlášť, protože nejsou zahrnuty. Místo můžete také ztlumit pomocí externího stmívače. Poskytněte dokonalé základní osvětlení ve vašem domě s naším stropním bodovým světlem Oneon Honey! Tento levný produkt můžete nakoupit právě teď tu na webu v populární kategorii podhledove svetlo. Nyní najdete nové zboží z naší sekce z pohodlí domova. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Akční výrobek Zapuštěné bodové černé 2-světlo GU10 AR111 Trimless - Oneon Honey originál od značky QAZQA dostanete tady a teď v akci! Nyní můžete mít za 1 785 Kč.