Zapuštěné bodové bílé včetně LED 3-stupňově stmívatelné – Ulo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102436 Ulo je nadčasové vestavné svítidlo, které lze skvěle využít jako základní osvětlení v... více informací »
Zapuštěné bodové bílé včetně LED 3-stupňově stmívatelné - Ulo
Značka: QAZQA
315 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102436 Ulo je nadčasové vestavné svítidlo, které lze skvěle využít jako základní osvětlení v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102436
Ulo je nadčasové vestavné svítidlo, které lze skvěle využít jako základní osvětlení v obývacím pokoji, ložnici nebo jídelně. Má průměr 8,2 cm a výšku 3 cm. Instalace má průměr 6,8 cm a hloubku 3,1 cm. Spot je vyroben z plastu s bílým vzhledem. Ulo je dodáváno včetně nevyměnitelného LED osvětlení (max. 5 Watt). Má hodnotu 2700 Kelvinů a 330 lumenů, což z něj dělá skutečnou elektrárnu! V průměru LED vydrží 25 000 hodin svícení, a proto poskytuje dlouhotrvající potěšení. Lampa je vybavena 3-stupňovým stmívačem, se kterým můžete v místnosti vytvořit extra atmosféru. Když jednou stisknete spínač, získáte 30 % světla (okolní světlo), když jej stisknete znovu, získáte 60 % světla. Napotřetí získáte 100% světlo (funkční, bílé světlo). Spoty se perfektně hodí jako základní osvětlení a s tak krásným bodem jako Ulo je i příjemný na pohled.

Hodně oblíbený produkt Zapuštěné bodové bílé včetně LED 3-stupňově stmívatelné - Ulo od přední společnosti QAZQA je k získání zde nyní za nejnižší cenu! Aktuálně v akci od 315 Kč.