Zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné – slitina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94870 Zapuštěné místo Alloy je moderní bílá skvrna, která funguje dobře v každém interiéru!... více informací »
Zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné - slitina
Značka: QAZQA
475 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94870 Zapuštěné místo Alloy je moderní bílá skvrna, která funguje dobře v každém interiéru!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94870
Zapuštěné místo Alloy je moderní bílá skvrna, která funguje dobře v každém interiéru! Bod je nastavitelný, takže si můžete sami určit rozložení světla ve vašich obytných oblastech! Lampa má průměr 8,9 cm. Instalace má hloubku 10 cm a průměr 8 cm. Alloy je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). V místě je místo pro světelný zdroj GU10 (max. 50 W), což bohužel není zahrnuto, a je proto nutné jej objednat samostatně. Už neváhejte a přidejte toto zábavné zapuštěné místo do svého interiéru!Výjimečný produkt Zapuštěné bodové bílé otočné máte možnost dostat právě teď tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii podhledove svetlo. Získejte kvalitní výrobky z této rubriky snadno online!

Oblíbený a akční kus Zapuštěné bodové bílé otočné a sklopné - slitina od kvalitního výrobce QAZQA jednoduše můžete pořídit nyní ve slevě! Nyní získáte od 475 Kč.