Zapuštěné bodové bílé GU10 AR111 bez ořezu nastavitelné – Oneon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103905 Perfektní základní osvětlení v domě, tento Oneon. Vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má... více informací »
Zapuštěné bodové bílé GU10 AR111 bez ořezu nastavitelné - Oneon
Značka: QAZQA
879 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103905 Perfektní základní osvětlení v domě, tento Oneon. Vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103905
Perfektní základní osvětlení v domě, tento Oneon. Vnesete do svého domova stylový a luxusní design. Má šířku a délku 15,6 cm. Instalační rozměry tohoto místa: hloubka 10,8 cm a instalační délka a šířka je 15,7 cm. Toto zařízení je bezstřihové. To znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj, takže jej můžete použít dokonale a bez ohraničení ve stropě gyproc nebo ve štukovém stropu. Zapuštěné místo je vyrobeno z oceli a dokončeno v nadčasové bílé barvě. Zapuštěné místo má jednu armaturu GU10. Doplňte svůj Oneon světelným zdrojem LED GU10 AR111 (max. 50 W). Místo je sklopné; tak si vyberte, kde chcete své světlo! Je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Jednoduché, ale ve vašem stropu tak stylové, toto zapuštěné místo Oneon. Akční produkt máte možnost koupit již dnes tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci podhledove svetlo. Nyní můžete koupit ještě jiné výrobky ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Známý dodavatel pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment.

Diskontní kus Zapuštěné bodové bílé GU10 AR111 bez ořezu nastavitelné - Oneon získate u nás právě ve výprodejové akci! Nabídka od 1029.00 korun! 879 Kč.