Zapuštěné bodové bílé AR111 otočné a sklopné bez okrajů – Oneon

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95762 Tento Oneon 111-1 je perfektní zapuštěné místo pro každého, kdo chce super elegantní... více informací »
Zapuštěné bodové bílé AR111 otočné a sklopné bez okrajů - Oneon
Značka: QAZQA
609 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 95762 Tento Oneon 111-1 je perfektní zapuštěné místo pro každého, kdo chce super elegantní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 95762
Tento Oneon 111-1 je perfektní zapuštěné místo pro každého, kdo chce super elegantní strop. Toto svítidlo je bez ořezu, což znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj, takže jej můžete dokonale a bez hranic integrovat do svého stropu. Ve výsledku se zdá, že strop pokračuje a osvětlení je součástí celku. Rám namontujete na sádrokarton. Toto je nastavitelné a může být předem nastaveno na správnou tloušťku vrstvy omítky tak, aby hrana byla v jedné rovině s omítkou. Rámeček lze také namontovat až 3 cm mimo strop. Má délku 15,6 cm a šířku 15,6 cm. Dávej pozor! Výška rámu instuc je 10 cm. Když je vše připraveno, můžete snadno zacvaknout svítidlo dovnitř a poté světelný zdroj AR111 s maximem 50 W (tento světelný zdroj má průměr 11 cm). Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Oneon je dodáván bez transformátoru. Perfektní místo pro základní osvětlení v obývacím pokoji, ložnici nebo kuchyni! Zlevněný produkt Zapuštěné bodové bílé AR111 otočné a sklopné naleznete nyní na našem webu v populární rubrice podhledove svetlo. Nyní můžete koupit unikátní produkty z této populární rubriky za výhodnou cenu. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Zapuštěné bodové bílé AR111 otočné a sklopné bez okrajů - Oneon od dodavatele kvalitních produktů QAZQA jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Pouze nyní za 609 Kč.