Zapuštěné bílé místo, čtverec 12 cm – Gypsy Stucco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102696 Super elegantní nadčasové hranaté zapuštěné místo v omítkovém provedení. Okolo svítidla není žádný... více informací »
Zapuštěné bílé místo
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102696 Super elegantní nadčasové hranaté zapuštěné místo v omítkovém provedení. Okolo svítidla není žádný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102696
Super elegantní nadčasové hranaté zapuštěné místo v omítkovém provedení. Okolo svítidla není žádný vnější okraj, takže můžete tento reflektor použít dokonale a bez okrajů ve stropě. Výsledkem je, že strop pokračuje v osvětlení a je součástí celku. Po instalaci je stále viditelný pouze otvor, kde je umístěna lampa. Toto zapuštěné místo má délku a šířku 12 cm. Instalační rozměry: hloubka 6 cm, délka a šířka 12 cm. Rám namontujete na sádrokarton. Toto je nastavitelné a může být předem nastaveno na správnou tloušťku vrstvy omítky tak, aby hrana byla v jedné rovině s omítkou. Toto zapuštěné místo Gypsy Stucco je vhodné do jídelny, kanceláře, kuchyně, dětského pokoje, ložnice a obývacího pokoje nebo do každé místnosti ve vašem domě. Lampa je stmívatelná pro vytvoření vhodné atmosféry (stmívač není součástí dodávky). Objednáním světelného zdroje, který se hodí do svítidla GU10 (max. 35 W), můžete dokončit toto zapuštěné bodové světlo. Stručně řečeno: ideální zapuštěné místo pro každého!Exkluzivní produkt jde sehnat právě tu na webu ve známé kategorii podhledove svetlo. Najděte si ostatní kousky ze zmíněné sekce za příznivou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA může nabídnout skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento velmi žádaný kus Zapuštěné bílé místo, čtverec 12 cm - Gypsy Stucco od přední společnosti QAZQA pohodlně pořídíte právě teď za báječnou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 235 Kč.