Zapuštěná bodová naklápěcí měď – Cisco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91822 Toto zapuštěné místo Cisco je skutečným poutačem ve vašem interiéru. Má průměr 9 cm.... více informací »
Zapuštěná bodová naklápěcí měď - Cisco
Značka: QAZQA
235 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91822 Toto zapuštěné místo Cisco je skutečným poutačem ve vašem interiéru. Má průměr 9 cm....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91822
Toto zapuštěné místo Cisco je skutečným poutačem ve vašem interiéru. Má průměr 9 cm. Instalační rozměry: průměr 7,5 cm a hloubka 8 cm. Protože Cisco se skládá z hliníku v matné měděné barvě, okamžitě získá elegantní vzhled! Doplňte jej světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W. Příjemným doplňkem tohoto zapuštěného místa je to, že je sklopné: takže osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Cisco je také stmívatelné (stmívač není součástí dodávky). Dodáváno včetně listových pružin! Jděte na moderní a vyberte si toto Cisco! Designový výrobek Zapuštěná bodová naklápěcí měď – je k dostání aktuálně tady u nás umístěný v kategorii podhledove svetlo. Nyní můžete najít parádní produkty z této populární kategorie za výborné peníze! Populární dodavatel QAZQA prodává kvalitní sortiment.

Tento nejprodávanější výrobek Zapuštěná bodová naklápěcí měď - Cisco od značky s dlouholetou tradicí QAZQA pohodlně získáte v naší aktuální nabídce trvale výhodně. Nyní pořídíte jen za 235 Kč.