Vodní sloupec 9,5 litrů šedý vč. LED – Sealife

Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 91387 Tento vodní sloupec s měnícím se RGB LED osvětlením je krásným poutačem v... více informací »
Vodní sloupec 9
2 789 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Leuchten Direct Produkt číslo: 91387 Tento vodní sloupec s měnícím se RGB LED osvětlením je krásným poutačem v...

Výrobce: Leuchten Direct
Produkt číslo: 91387
Tento vodní sloupec s měnícím se RGB LED osvětlením je krásným poutačem v každé místnosti a také alternativou k bublinkové jednotce. Intenzitu vzduchových bublin lze regulovat otočným knoflíkem na noze. Vodní sloupec je také dodáván včetně malých plastových ryb. Ty neustále plavou nahoru a dolů bublající vodou. Atributy jsou volitelné. Vodní sloupec má integrovaný LED modul s průměrem 20 000 hodin hoření. Tento vodní sloupec pojme 9,5 litru, jedinečný kousek do vašeho obývacího pokoje!
Oblíbený výrobek Vodní sloupec 9,5 litrů šedý vč. LED – Sealife máte možnost pořídit zrovna tu na stránkách v populární rubrice stojaci lampy. Nyní najdete ještě další produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu. Populární značka Leuchten Direct dodává špičkový sortiment.

Tento unikátní kousek Vodní sloupec 9,5 litrů šedý vč. LED - Sealife od skvělé značky Leuchten Direct lze sehnat právě zde ve výhodné akci. Právě lze objednat jen za 2 789 Kč.