Vintage závěsná lampa mosazná 3světlá – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104966 Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které... více informací »
Vintage závěsná lampa mosazná 3světlá - Botanica
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104966 Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104966
Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří v domě veselou atmosféru. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Má průměr 62 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 292,5 cm. Montážní deska má průměr 32 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra má délku 270 cm. Stínidla mají každý průměr 30 cm a výšku 20 cm. Dokončete Botanicu se 3 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jen si pomyslete, jak krásná by Botanica visela nad jídelním stolem nebo v kanceláři. Neváhejte déle a vydejte se pro tuto vintage závěsnou lampu.Velmi oblíbený kousek Vintage závěsná lampa mosazná 3světlá – Botanica můžete dostat prostě na našem webu v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Prozkoumejte akční produkty ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, u nás nabízíme více! U nás najdete více kousků od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka QAZQA vás obohatí o skvělé výrobky. Však to vidíte sami.

Vysoce kvalitní kus Vintage závěsná lampa mosazná 3světlá - Botanica od dodavatele zboží QAZQA máte možnost koupit na našich stránkách nyní za parádní cenu. Nyní nakoupíte za 3 079 Kč.