Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104967 Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho... více informací »
Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá - Botanica
Značka: QAZQA
5 095 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104967 Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104967
Jste připraveni na poutač očí pro váš domov? Pak je Botanica to, co hledáte! Jeho nápadné stínítko, které vypadá jako listí, okamžitě vytvoří v domě veselou atmosféru. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Má průměr 70 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 52,5 cm a maximálně 292,5 cm. Montážní deska má průměr 40 cm a výšku 3 cm. Šňůra má délku 270 cm. Stínidla mají každý průměr 30 cm a výšku 20 cm. Dokončete Botanicu s 5 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jen si pomyslete, jak krásná by Botanica visela nad jídelním stolem, konferenčním stolkem nebo kanceláří. Neváhejte déle a vydejte se pro tuto vintage závěsnou lampu.

Unikátní kousek Vintage závěsná lampa mosaz 5 -světlá - Botanica od značky QAZQA máte možnost najít již dnes až neuvěřitelně levně! Zboží pořídíte teď u nás za 5 095 Kč.