Vintage závěsná lampa černá se zlatem 60 cm – Emilienne Novo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103221 Tato Emilienne Novo je skutečným doplňkem vašeho interiéru, který vašemu interiéru dává právě ten... více informací »
Vintage závěsná lampa černá se zlatem 60 cm - Emilienne Novo
Značka: QAZQA
3 509 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103221 Tato Emilienne Novo je skutečným doplňkem vašeho interiéru, který vašemu interiéru dává právě ten...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103221
Tato Emilienne Novo je skutečným doplňkem vašeho interiéru, který vašemu interiéru dává právě ten ročník. Protože je víčko namontováno na spodní straně světelného zdroje, světlo se krásně distribuuje po místnosti jako teplá záře. Tato závěsná lampa má průměr 60 cm a je snadno výškově nastavitelná od minima 52,5 cm do maxima 120 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm a průměr 10,5 cm. Doplňte tuto závěsnou lampu světelným zdrojem E27 až 60 W. Je také možné stmívat lampu pomocí externího stmívače. Poznámka: světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Tato lampa je ideální pro základní osvětlení nebo náladové osvětlení. Dodejte svému posezení, jídelnímu stolu nebo ložnici více atmosféry s touto vintage závěsnou lampou Emilienne Novo!

Zcela unikátní produkt Vintage závěsná lampa černá se zlatem 60 cm - Emilienne Novo od kvalitního výrobce QAZQA máte možnost nakoupit nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 3 509 Kč.