Vintage závěsná lampa černá 37 cm – Laurent

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97358 Laurent je skutečným poutačem! Je to krásná drátěná lampa, která zviditelňuje zdroj světla a vytváří... více informací »
Vintage závěsná lampa černá 37 cm - Laurent
Značka: QAZQA
1 065 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97358 Laurent je skutečným poutačem! Je to krásná drátěná lampa, která zviditelňuje zdroj světla a vytváří...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97358
Laurent je skutečným poutačem! Je to krásná drátěná lampa, která zviditelňuje zdroj světla a vytváří pěkný efekt. Doplníte jej krásným světelným zdrojem (max. 60 W), který se hodí do svítidla E27. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky); určíte si vlastní atmosféru. Lampa má průměr 37 cm a výšku 160 cm. Montážní deska pro strop má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Doplňte svou vinobraní nebo venkovskou jídelnu s Laurentem!
Tento velmi žádaný kousek Vintage závěsná lampa černá 37 cm – lze získat právě nyní tady na našem webu zařazený v rubrice stropni svitidla! Nyní pořídíte ostatní zboží z této oblíbené kategorie za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte na další zboží od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce QAZQA prodává kvalitní sortiment.

Kvalitní a levný produkt Vintage závěsná lampa černá 37 cm - Laurent od značky se zárukou kvality QAZQA seženete momentálně za výprodejovou cenu! Nyní pořídíte od 1 065 Kč.