Vintage závěsná lampa 2-světle zlatá – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97280 Tato závěsná lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu... více informací »
Vintage závěsná lampa 2-světle zlatá - Botanica
Značka: QAZQA
6 675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97280 Tato závěsná lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97280
Tato závěsná lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu trendu a kombinuje botanické listy se zlatem. Zlato je moderní a okouzlující barva, která nikdy nevyjde z módy. Speciální design vytváří po zapnutí lampy krásný světelný efekt. Lampa má šířku 125 cm, maximální výšku 180 cm a minimální výšku 100 cm. Stínidlo má průměr 32 cm a výšku 63 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm. Lampu zakončíte dvěma světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 60 W), tyto je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tato závěsná lampa je krásným a jedinečným poutačem vašeho interiéru! Tento zlevněný produkt je k dispozici rovnou u nás v oblíbené kategorii zavesna svitidla. Získejte ještě jiné výrobky z této sekce za příznivou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt Vintage závěsná lampa 2-světle zlatá - Botanica od předního výrobce QAZQA je k dostání u nás teď za výhodné peníze! Výhodně za skvělou cenu 6 675 Kč.