Vintage výsuvná nástěnná lampa rez se sklem – nůžkové sklo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98080 Scissors Glass je jedinečná nástěnná lampa ve vaší domácnosti! Tato nástěnná lampa se velmi snadno... více informací »
Vintage výsuvná nástěnná lampa rez se sklem - nůžkové sklo
Značka: QAZQA
1 895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98080 Scissors Glass je jedinečná nástěnná lampa ve vaší domácnosti! Tato nástěnná lampa se velmi snadno...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98080
Scissors Glass je jedinečná nástěnná lampa ve vaší domácnosti! Tato nástěnná lampa se velmi snadno používá díky rozšiřitelnému svítidlu. Kombinace rezavě hnědé a skla to dělá opravdu výjimečným! Lampa má výšku 28 cm, délku 55,5 cm a šířku 16,5 cm. Stínidlo má průměr 16,5 cm a výšku 11 cm. Montážní deska má výšku 23,5 cm a šířku 6 cm. Šňůra má délku 235 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W), stále je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky) Vyberte si doma nástěnnou lampu se sklem nůžek!

Vysoce kvalitní produkt Vintage výsuvná nástěnná lampa rez se sklem - nůžkové sklo od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA můžete nakoupit zde se slevou. V akci za 1 895 Kč.