Vintage venkovní nástěnná lampa měděná IP44 – Prato

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91422 Nástěnná lampa Prato nabízí známý design ve zcela novém vzhledu. Tato lampa je perfektní... více informací »
Vintage venkovní nástěnná lampa měděná IP44 - Prato
Značka: QAZQA
1 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91422 Nástěnná lampa Prato nabízí známý design ve zcela novém vzhledu. Tato lampa je perfektní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91422
Nástěnná lampa Prato nabízí známý design ve zcela novém vzhledu. Tato lampa je perfektní kombinací mezi vintage a retro. Určitě to přidá hodnotu vašemu stylu vintage bydlení! Prato se skládá z nerezové oceli v měděné barvě. Navíc velmi praktické, pokud jde o možnosti zavěšení (montážní deska má průměr 12 cm). Prato má výšku 24 cm a hloubku 26,5 cm. Světelný zdroj je viditelný díky průhlednému sklu, proto zvolte nápadnou variantu, která se hodí do svítidla E27 (max. 60 Watt). Lampu lze také stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tak pohostinnost s Prato! Díky hodnotě IP IP44 je odolný proti stříkající vodě a můžete jej pohodlně namontovat vedle vchodových dveří nebo pod terasu jako náladové světlo. Dodejte svému domovu retro nádech s tímto Prato!
Tento neodolatelný výrobek Vintage venkovní nástěnná lampa měděná IP44 – Prato seženete právě zde tu na našich stránkách umístěný v kategorii venkovni nastenne svetlo. Mrkněte na parádní kousky ze zmíněné sekce za výborné peníze.

Velmi oblíbený produkt Vintage venkovní nástěnná lampa měděná IP44 - Prato od této skvělé značky QAZQA jde sehnat na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu! Nabídka již od 1 655 Kč.