Vintage stropní svítidlo velké zlato – Botanica

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97279 Tato stropní lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu... více informací »
Vintage stropní svítidlo velké zlato - Botanica
Značka: QAZQA
3 399 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97279 Tato stropní lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97279
Tato stropní lampa pochází ze série Botanica. Tato řada zcela odpovídá nejnovějšímu trendu a kombinuje botanické listy se zlatem. Zlato je trendy a okouzlující barva, která nikdy nevyjde z módy. Speciální design vytváří po zapnutí lampy krásný světelný efekt na stropě. Botanica je dodávána bez světelného zdroje E27, ale lze jej snadno objednat v našem internetovém obchodě. Lampa je dlouhá 68 cm a má průměr 45 cm. Botanica je snadno stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Tato stropní lampa je krásným a jedinečným poutačem vašeho interiéru! Vysoce kvalitní produkt Vintage stropní svítidlo velké zlato – máte možnost nakoupit aktuálně na webu v populární kategorii stropni svitidla! Najděte si oblíbené výrobky z této známé kategorie za nejlepší ceny! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete více kousků od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný výrobce QAZQA pro své zákazníky dodává skvělý sortiment Vždyť to vidíte sami.

Oblíbený a kvalitní produkt Vintage stropní svítidlo velké zlato - Botanica od našeho výrobce QAZQA můžete nakoupit teď v akci! Nyní za 3 399 Kč.